Supplynails

Centrum szkoleniowe

SZKOLENIA
Z PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Długie, gęste i piękne włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety nie każda z pań jest w stanie zapuścić długie włosy lub pochwalić się bujną fryzurą. Nieocenioną pomocą w takim wypadku jest przedłużanie włosów. Sposobów na przedłużanie fryzury jest wiele, podobnie jak rodzajów samych włosów. Przed rozpoczęciem zabiegu przedłużania, a raczej jeszcze przed zakupem doczepów, warto dowiedzieć się nieco na temat ich gatunków oraz różnic i podobieństw między nimi.

Od 2007 roku prowadzimy szkolenia z przedłużania włosów metodą keratynowa, kanapkową, microring oraz ultradźwiękami. Jesteśmy wstanie sprostać każdym oczekiwaniom klienta, dlatego też oferujemy kursy pojedyncze, łączone, indywidualne oraz grupowe. W zależności od potrzeby mogą one trwać od kilku do kilkunastu dni.

Nasza oferta

Metoda keratynowa

Jest to jedna z najpopularniejszych i najstarszych metod przedłużania włosów, która polega na połączeniu naturalnych, cienkich pasm z kosmykiem, zakończonym keratynową końcówką, inaczej zwaną łuską. Keratyna swoją strukturą przypomina tę budującą włos, dzięki czemu po zabiegu uzyskujemy wyjątkowo naturalny efekt. Dodatkowe kosmyki są zazwyczaj bardzo cienkie, co pozwala w dowolny sposób regulować ich liczbę oraz miejsce doczepiania. Do przedłużania włosów służy specjalne urządzenie, które rozgrzewa keratynę, którą następnie skleja ze sobą pasma. Jest to metoda mało inwazyjna i dobrze wykony zabieg nie niszczy włosów. Dlatego też tę metodę można powtarzać co kilka miesięcy. Dzięki tej metodzie można nosić włosy nawet 6 miesięcy, a sam zabieg trwa od 2 do 3 godzin.

Metoda microring

Przedłużanie włosów metodą microringów, jak w przypadku metody kanapkowej, odbywa się bez użycia ciepła, dlatego jest to bardzo bezpieczny sposób na przedłużanie włosów. Do zabiegu wykorzystywane są metalowe ringi wypełnione silikonem. Ringi zakładane są tuż przy skórze głowy. Obręcz nie uszkadza włosów, a także podtrzymuje je, zapobiegając ich zsuwaniu. Efekt jest to bardzo trwały i pozwala cieszyć się przedłużonymi włosami do 6 miesięcy. Dodatkowo włosy założone na ringi są wielokrotnego użytku i można je wykorzystać podczas kolejnych zabiegów. Zabieg trwa około 3 godzin.

Metoda kanapkowa

Podczas przedłużania włosów metodą kanapkową układamy włosy klientki i włosy doczepiane warstwowo. Włosy wzajemnie się przeplatają u samej nasady skóry głowy, od góry do dołu. Do przedłużenia włosów używa się specjalnej silikonowej taśmy. Taśma ta jest cienka i bezbarwna, by zagwarantować efekt jak najbardziej naturalny. Na taśmie znajduje się klej, dlatego też podczas zabiegu nie używa się ciepła, jak w przypadku metody keratynowej. Pasma są średniej szerokości, od 3 do 5 centymetrów. By uniknąć plątania włosy powinny mieć ten sam kierunek. Metoda ta nie uszkadza włosów naturalnych i jest jedną z najszybszych, ponieważ zabieg trwa około godzin. Przy odpowiedniej pielęgnacji oraz regularnym podnoszeniu, efektem przedłużonych włosów można się cieszyć od 4 do 6 miesięcy.

Metoda ultradźwięki

Jest to innowacyjna metoda, w której wykorzystuje się urządzenie do emisji ultradźwięków. Łączenie włosów odbywa się bez użycia ciepła. Podczas zabiegu urządzenie wydziela fale akustyczne, które prowadzą do wzrostu ciśnienia i drgań keratyny we włosach. Efektem tak zwanej zimnej fuzji jest zmiana struktury włosów, uplastycznienie i ich połączenie. Zabieg wykonuje się punktowo i bardzo precyzyjnie, dlatego też zmiany struktury są minimalne. Założone pasma są wyjątkowo dyskretne i płaskie, a co za tym idzie mniej wyczuwalne i widoczne. Włosy nie plączą się i bardzo łatwo się układają. Zabieg trwa około 3 godzin, a utrzymuje się do 6 miesięcy.

Co zyskujesz?

Podczas naszych szkoleń nauczysz się: zasad BHP, wszystkich etapów wykonywania usługi, wskazań i przeciwskazań, pielęgnacji włosów klientki, a także tych do przedłużenia. Dowiesz się w jaki sposób obrobić ścięte włosy, jak rozmawiać z klientem, jaką metodę wybrać. Będziesz wiedzieć także jakich produktów i urządzeń użyć, by przedłużyć włosy. Szkolenie ma charakter teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny. Ćwicząc na modelkach nauczysz się najwięcej.

Masz pytania?

Przewiń do góry