Supplynails

Centrum szkoleniowe

SZKOLENIA
PRZEDŁUŻANIA RZĘS

Jest powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy. I to oczy są pierwszym elementem twarzy, na który zwracamy uwagę. Długie rzęsy podkreślają urodę i dodają uroku, sprawiają także, że spojrzenie staje się wyjątkowe. Piękne, gęste i podkręcone rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Rzęsy wykorzystywane podczas zabiegu są cienkie i miękkie, by noszenie ich było komfortowe. Zabieg przedłużania rzęs jest coraz bardziej pożądany, dlatego też aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu przeprowadzamy szkolenia z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz objętościową.

Metoda 1:1

Podczas przedłużania rzęs metodą 1:1, stylistka za pomocą pęsety przykleja jedną syntetyczną rzęsę do jednej naturalnej rzęs. By efekt był naturalny i trwały trzeb zwracać uwagę na kierunek porostu naturalnych rzęs. Produkty dobiera się i stylizuje na podstawie indywidualnego układu rzęs każdego klienta. Ważny jest także dobór odpowiedniego kleju to warunków panujących podczas przedłużania (temperatura, wilgotność itp.) By efekt utrzymał się jak najdłużej ważne jest odpowiednia pielęgnacja. Po trzech, czterech tygodniach zabieg należy powtórzyć ze względu na ubytki, które są normalny – zagęszczone rzęsy wypadają wraz z naturalnymi.

Metoda objętościowa

Podczas przedłużania rzęs metodą objętościową, stylistka za pomocą pęsety przykleja kilka rzęs ułożonych w kępkę do naturalnej rzęsy. Efekt, jaki można osiągnąć zależy od doboru stylizacji oraz ilości rzęs w wachlarzu. Produkty dobiera się i stylizuje na podstawie indywidualnego układu rzęs każdego klienta. Do zagęszczenia stosuje się dużo lżejsze i bardziej sprężyste kępki niż przy tradycyjnej metodzie 1:1. Skutkuje to nieobciążeniem naturalnych rzęs klienta. Ważny jest także dobór odpowiedniego kleju to warunków panujących podczas przedłużania (temperatura, wilgotność itp.) By efekt utrzymał się jak najdłużej ważne jest odpowiednia pielęgnacja. Po trzech, czterech tygodniach zabieg należy powtórzyć ze względu na ubytki, które są normalny – zagęszczone rzęsy wypadają wraz z naturalnymi.

Masz pytania?

Przewiń do góry