Supplynails

Centrum szkoleniowe

SZKOLENIA
Z HENNY I DEPILACJI BRWI

Od 2007 roku prowadzimy szkolenia z henny i depilacji brwi metodą proszkową, żelową oraz pudrową. Jesteśmy wstanie sprostać każdym oczekiwaniom klienta, dlatego też oferujemy kursyindywidualne oraz grupowe. W zależności od potrzeby mogą one trwać od kilku do kilkunastu dni.

Nasza oferta

Henna proszkowa

Każdy zabieg z działaniem henny ma właściwości upiększające, ale także pielęgnacyjne. Farbowanie brwi henną jest prostym oraz bezpiecznym zabiegiem. Jest to najpowszechniejszy sposób stylizacji brwi. To jeden z najdelikatniejszych, najmniej intensywnych i najmniej trwałych sposobów koloryzacji brwi, ale można uznać to za zaletę. Henna proszkowa nadaje się dla każdego typu urody. W przypadku, gdy chcemy zmienić kolor i kształt brwi, możemy zrobić to w stosunkowo krótkim czasie. Natłuszczenie skóry wokół brwi jest pierwszym elementem, jaki wykonuje kosmetyczka. Przed zabiegiem dokonuje się także wstępnego rysunku oczekiwanych brwi. Odpowiedni dobór koloru farby to podstawa prawidłowego zabiegu. Po koloryzacji należy wykonać depilację woskiem lub pesetą, by efekt był estetyczny. Zabieg jest szybki, trwa 15-25 minut. Efekt utrzymuje się od 2 do 4 tygodni w zależności od odcienia henny oraz długości trzymania jej na brwiach.

Henna pudrowa

Henna pudrowa daje bardzo naturalny efekt, który podkreśli każde spojrzenie. Ta innowacyjna metoda farbowania i stylizacji brwi, w całości oparta jest na naturalnych składnikach. Dodatkowym atutem jest odżywienie i wzmocnienie włosów. Podczas zabiegu henna pudrowa nadaje kolor skórze i brwiom. Do przygotowania henny nie potrzebny jest utleniacz, co sprawia że kondycja brwi nie jest pogorszona. Natłuszczenie skóry wokół brwi jest pierwszym elementem, jaki wykonuje kosmetyczka. Przed zabiegiem dokonuje się także wstępnego rysunku oczekiwanych brwi. Odpowiedni dobór koloru to podstawa prawidłowego zabiegu. W tym miejscu należy zaznaczyć, że atutem henny pudrowej jest jej bogata gama kolorystyczny, która pozwoli uzyskać różnorodny odcień i tonację, idealnie dopasowany do urody każdej osoby. Po koloryzacji należy wykonać depilację woskiem lub pesetą, by efekt był estetyczny. Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

Henna żelowa

Henna żelowa także jest bardzo popularnym zabiegiem w salonach kosmetycznych. Jest najdelikatniejsza w konsystencji i w działaniu. Nie barwi skóry, jak w przypadku henny proszkowej. By henna zadziałała potrzebny jest aktywizator. Hennę żelowa idealnie nadaje się dla osób z delikatnym typem urody lub takich, dla których zabieg wykonywany jest pierwszy raz. Henna żelową jest bardzo precyzyjna i dlatego też bez problemu można nią farbować rzęsy. Natłuszczenie skóry wokół brwi jest pierwszym elementem, jaki wykonuje kosmetyczka. Przed zabiegiem dokonuje się także wstępnego rysunku oczekiwanych brwi. Odpowiedni dobór koloru farby to podstawa prawidłowego zabiegu. Po koloryzacji należy wykonać depilację woskiem lub pesetą, by efekt był estetyczny. Zabieg jest szybki, trwa 15-25 minut. Efekt utrzymuje się od 2 do 4 tygodni w zależności od odcienia henny oraz długości trzymania jej na brwiach.

Co zyskujesz?

Podczas naszych szkoleń nauczysz się zasad BHP, wszystkich etapów wykonywania usługi, wskazań i przeciwskazań, pielęgnacji brwi klientki. Nauczymy Cię profesjonalnego  rysunku brwi, pracy z kosmetykami do wykonania henny, woskiem i pęsetą. Poznasz geometrię brwi, jak zrobić prawidłowy rysunek, sposób na korektę brwi, dobrać kształt do urody klienta. Dowiesz się w jaki sposób przygotować klienta, jak z nim rozmawiać, jaką metodę wybrać. Będziesz wiedzieć także jakich produktów i urządzeń użyć, by wykonać hennę i depilację brwi. Szkolenie ma charakter teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny. Ćwicząc na modelkach nauczysz się najwięcej.

Masz pytania?

Przewiń do góry