Supplynails

Centrum szkoleniowe

STYLIZACJA PAZNOKCI

Kobiece piękno niejedno ma imię, dlatego wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na usługi beauty. Ciągły rozwój i poszerzenie swoich kompetencji daje możliwość spełnienia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy szeroki zakres usług z zakresu przedłużania włosów, rzęs, stylizacji paznokci oraz henny i depilacji brwi. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nasze długoletnie doświadczenie i zaufanie klientek jest tego dowodem. Przywiązujemy dużą wagę do śledzenia i nieustannego wdrażania nowości w zakresie naszej oferty.

Nasza oferta

Metoda żelowa

Przedłużanie paznokci metodą żelową jest idealną propozycją dla osób z krótką i łamliwą pytką. Zabieg wykonuje się żelem 3w1 lub trzema żelami – żelem bazowym, budującym i nawierzchniowym. Płytkę utwardza się w lampie LED/UV. Paznokcie przedłużyć można na tipsie lub szablonie, w zależności od potrzeby klienta. Paznokcie żelowe mogą mieć dowolną długość i kształt. Paznokciom nadaje się pożądany kształt pilnikami i polerkami. Do budowy używa się żeli kolorowych lub przezroczystych, które następnie można pomalować lakierem hybrydowym i ozdobić. Żel jest bezwonny. W zależności od szybkości wzrostu naturalnej płytki, żel uzupełnia się co 2-4 tygodnie, a paznokcie są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne np. chemiczne.

Metoda akrylowa

Podczas stylizacji paznokci metodą akrylową wykorzystuje się proszek akrylowy – polimeru oraz specjalny płyn – liquidu, które miesza się w odpowiednich proporcjach. W zależności od użytych kosmetyków, czas utwardzania różni, a co za tym idzie czas pracy nad płytką może być krótszy lub dłuższy. Trzeba mieć to na uwadze w przypadku, gdy nasze doświadczenie nie jest jeszcze duże. Do wykonania przedłużenia nie jest potrzebna lampa LED/UV, masa akrylowa utwardza się samoistnie. Paznokciom nadaje się pożądany kształt pilnikami i polerkami. Proszek akrylowy występuje w kolorze lub jest transparentny. W przypadku, gdy akryl zostanie pomalowany lakierem hybrydowym, lampa LED/UV będzie niezbędna. Metoda akrylowa jest idealnym sposobem na zamaskowanie ubytków, złamań i nierówności. Akryl charakteryzuje specyficzny zapach. W zależności od szybkości wzrostu naturalnej płytki, akryl uzupełnia się co 2-4 tygodnie, a paznokcie są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki zewnętrzne np. chemiczne.

Metoda Innova Poly System

Innova Poly System to nowoczesny sposób przedłużania paznokci, który łączy w sobie metodę żelową i akrylową. Charakterystyczne dla tego sposobu jest to, że nad masą przedłużającą płytkę można pracować aż do momentu utwardzenia w lampie LED/UV. Masa jest bardzo gęsta , co ułatwia pracę nad nią. System INNOVA Poly jest bardziej elastyczny niż akryl, twardszy niż żel oraz nie klei się po utwardzeniu. Do modelowania potrzebna jest tylko jedna, cienka warstwa, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo naturalny kształt. Masa jest bezwonna. W zależności od szybkości wzrostu naturalnej płytki, masę uzupełnia się co 2-4 tygodnie. Paznokcie są bardzo elastyczne, nie pękając i doskonale utrzymują kształt.

Masz pytania?

Przewiń do góry