Supplynails

Centrum szkoleniowe

Rodzaje włosów

Długie, gęste i piękne włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety nie każda z pań jest w stanie zapuścić długie włosy lub pochwalić się bujną fryzurą. Nieocenioną pomocą w takim wypadku jest przedłużanie włosów. Sposobów na przedłużanie fryzury jest wiele, podobnie jak rodzajów samych włosów. Przed rozpoczęciem zabiegu przedłużania, a raczej jeszcze przed zakupem doczepów, warto dowiedzieć się nieco na temat ich gatunków oraz różnic i podobieństw między nimi.


Ponieważ stawiamy na jakość w ofercie posiadamy jedynie włosy naturalne. Oferujemy szeroki wybór włosów słowiańskich i dziewiczych, które są produktem unikatowym i luksusowym. Każda kitka pochodzi od jednej osoby, ma inna długość, wagę i strukturę. Są to włosy bardzo często dziecięce, zdrowe a przede wszystkim lekkie, miękkie i delikatne.

Włosy dziewicze

Włosy o najwyższej jakości. Starannie wyselekcjonowane, strzyżone w Polsce, na Ukrainie, Słowenii. Ręcznie sortowane i przygotowywane do sprzedaży. Zdrowe, miękkie i lśniące nie poddane żadnym zabiegom chemicznym. Są to włosy pochodzące od dzieci. Dzięki swojej strukturze i jakości włos dziewiczy jest towarem deficytowym na całym świecie, a co za tym idzie, jest produktem unikatowym i luksusowym. Włosy mogą być proste, falujące lub kręcone, puszyste lub gładkie. Włosy o niezwykłej trwałości, odpowiednio dobrane będą zachowywać się, jak naturalne włosy klientki. Nie wymagają intensywnej pielęgnacji. Polecane dla osób najbardziej wymagających oraz takich, które cenią sobie najwyższy komfort i wygodę. Jako jedyne mogą być farbowane oraz rozjaśniane.

Włosy Słowiańskie

Włosy słowiańskie stanowią najwyższej klasy naturalne włosy. Są bardzo dobrej jakości, lśniące i miękkie. Charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością, jak i estetyką. Włosy te pozyskiwane są od kobiet pochodzących z krajów słowiańskich, głównie takich jak Polska, Ukraina, Rosja, czy Białoruś. Wysokiej klasy włosy słowiańskie najczęściej nie są poddawane żadnym zabiegom fryzjerskim, takim jak chociażby farbowanie. Czasami przerabia się je na pasemka, często sprzedawane są jedynie w postaci kitki lub warkocza. Dzięki swojej ponadprzeciętnej jakości i estetyce, włosy słowiańskie są cenione wśród kobiet na całym świecie. Szczególnie dobrze sprawdzają się one na głowach Polek, ze względu na podobieństwo do ich naturalnych włosów, zarówno pod kątem struktury, jak i odcieni. Włosy te są polecane dla bardzo wymagających klientek ze względu na jakość włosa trwałość efekt noszenia.

Włosy Rosyjskie

Włosy rosyjskie są 100% naturalne. Należą do grupy włosów słowiańskich, co oznacza, że ich struktura jest taka sama jak większości Polek. Włosy występują w różnych kolorach. Często są to włosy już farbowane, mimo wszystko można je poddać kolejnemu farbowaniu.

Włosy Azjatyckie

Są lejące i proste, ale również sztywne i twarde. Ciężko poddają się zabiegom stylizacji. Są odpowiednie dla osób z prostymi włosami. Nie mogą być poddawane żadnym zabiegom chemicznym ani farbowaniu, ponieważ są pozbawione łuski włosa. Okres ich noszenia jest krótki i wymagają odpowiedniej pielęgnacji.

Włosy Indyjskie

Są bardzo podatne na układanie. Delikatne, ale grube. Często są suche i wymagają nawilżenia. Wynika to ze słabo rozwiniętej farmakologii i kosmetologii w Indiach. Większość kobiet nie stosuje żadnych preparatów odżywczych na włosy. Mimo to włosy są mocne i dobrej jakości, a ich wytrzymałość jest porównywalna do włosów dziewiczych. Należy podkreślić, że jednak są to włosy dość grube i nie dla każdego odpowiednie. Występują głównie w kolorze ciemnym, ale można je poddawać zabiegom chemicznym i lekkiemu farbowaniu.

Masz pytania?

Przewiń do góry