Supplynails

Centrum szkoleniowe

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Kobiece piękno niejedno ma imię, dlatego wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na usługi beauty. Ciągły rozwój i poszerzenie swoich kompetencji daje możliwość spełnienia różnorodnych potrzeb naszych klientów. Proponujemy szeroki zakres usług z zakresu przedłużania włosów, rzęs, stylizacji paznokci oraz henny i depilacji brwi. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nasze długoletnie doświadczenie i zaufanie klientek jest tego dowodem. Przywiązujemy dużą wagę do śledzenia i nieustannego wdrażania nowości w zakresie naszej oferty.

Nasza oferta

Metoda 1:1

Podczas przedłużania rzęs metodą 1:1, stylistka za pomocą pęsety przykleja jedną syntetyczną rzęsę do jednej naturalnej rzęs. By efekt był naturalny i trwały trzeb zwracać uwagę na kierunek porostu naturalnych rzęs. Produkty dobiera się i stylizuje na podstawie indywidualnego układu rzęs każdego klienta. Ważny jest także dobór odpowiedniego kleju to warunków panujących podczas przedłużania (temperatura, wilgotność itp.) By efekt utrzymał się jak najdłużej ważne jest odpowiednia pielęgnacja. Po trzech, czterech tygodniach zabieg należy powtórzyć ze względu na ubytki, które są normalny – zagęszczone rzęsy wypadają wraz z naturalnymi.

Metoda objętościowa

Podczas przedłużania rzęs metodą objętościową, stylistka za pomocą pęsety przykleja kilka rzęs ułożonych w kępkę do naturalnej rzęsy. Efekt, jaki można osiągnąć zależy od doboru stylizacji oraz ilości rzęs w wachlarzu. Produkty dobiera się i stylizuje na podstawie indywidualnego układu rzęs każdego klienta. Do zagęszczenia stosuje się dużo lżejsze i bardziej sprężyste kępki niż przy tradycyjnej metodzie 1:1. Skutkuje to nieobciążeniem naturalnych rzęs klienta. Ważny jest także dobór odpowiedniego kleju to warunków panujących podczas przedłużania (temperatura, wilgotność itp.) By efekt utrzymał się jak najdłużej ważne jest odpowiednia pielęgnacja. Po trzech, czterech tygodniach zabieg należy powtórzyć ze względu na ubytki, które są normalny – zagęszczone rzęsy wypadają wraz z naturalnymi.

Masz pytania?

Przewiń do góry