Supplynails

Centrum szkoleniowe

supplynails legionow lodz

Firma Supply Nails istnieje nieprzerwanie na rynku od 2006 roku.
W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży beauty i cieszymy się dużym zaufaniem
i uznaniem Klientów. Wykonujemy usługi z zakresu stylizacji paznokci, przedłużania rzęs, włosów oraz henny i depilacji brwi. Dbamy o to, by nasi Klienci byli zadowoleni z jakości zamówionych produktów, ale także z wysokiego poziomu obsługi podczas zabiegów, jak i szkoleń.

Prowadzimy szkolenia z przedłużania włosów, rzęs, stylizacji paznokci oraz henny i depilacji brwi. Jesteśmy wstanie sprostać każdym oczekiwaniom Klienta. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupowe z najbardziej popularnych metod. W zależności od potrzeby mogą one trwać od kilku do kilkunastu dni.

Wychodząc na przeciw potrzebom każdego Klienta, zajmujemy się także sprzedażą detaliczną oraz hurtową profesjonalnych kosmetyków, akcesoriów oraz urządzeń wykorzystywanych w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem wszelkiego rodzaju obiektów kosmetycznych/medycznych – salony, gabinety, szkoły itp. Obsługujemy także klientów indywidualnych. Realizujemy także zamówienia indywidulane asortymentu z całej branży beauty. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505-288-323
lub mailowego kontakt@supplynails.pl.

Sprzedajemy i skupujemy włosy naturalne. Po umówieniu się i konsultacji obcinamy włosy w salonie, a następnie wyceniamy i kupujemy bezpośrednio po ścięciu. Oferujemy także obróbkę i przygotowanie ściętych włosów do przedłużenia pod każdą metodę. Włosy to produkt ekskluzywny, luksusowy, pożądanych na całym świecie, dlatego stawimy przede wszystkim na najlepszy gatunek. Każda kitka jest najwyższej jakości, by mogła służyć kolejnym kobitom, jak najpiękniej i najdłużej.

W 2021 roku zostaliśmy wybrani przez Ministerstwo Rozwoju i Urzędu Marszałkowskiego do udziału w misji gospodarczej „Światowa wystawa EXPO oraz Targi Beautyworld Middle East” w Dubaju – pierwszej, światowej wystawie na Bliskim Wschodzie.

Przewiń do góry